Dr. Bertalan István MSc.

Főigazgató Főorvos

phone 96/574-601

message 96/574-793

email igazgato@karolinakorhaz.hu

László Zoltán

Gazdasági Igazgató

phone 96/574-750

message 96/574-699

email gazdig@karolinakorhaz.hu

Herberger Árpádné

Ápolási Igazgató, Minőségirányítási vezető

phone 96/574-604

message 96/574-793

email apolasiigazgato@karolinakorhaz.hu

Dr. Pécsi Gyula

Orvosigazgató

phone 96/574-631

email pecsigy@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Pécsi Gyula

Járóbeteg szakellátás és gondozás vezető főorvos

phone 96/574-631

email pecsigy@mail.karolinakorhaz.hu

Kokas Mariann

Ápolási igazgató helyettes

phone 96/574-665

email kokasm@mail.karolinakorhaz.hu

 


Dr. Wellner István

Sebészeti mátrix

mátrixvezető főorvos

phone 96/574-640

email wellneri@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Balogh Elek

Szülészet-Nőgyógyászati Összevont Osztály

osztályvezető főorvos

phone 96/574-650

email baloghe@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Gasztonyi Zoltán

Belgyógyászati Összevont Osztály, Belgyógyászati szakmacsoport

osztályvezető főorvos, szakmacsoport vezető főorvos

phone 96/574-620

email gasztonyiz@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Pécsi Gyula

Gasztroenterológiai szakmacsoport

szakmacsoport vezető főorvos

phone 96/574-631

email pecsigy@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Hati Krisztina

Kardiológiai szakmacsoport

szakmacsoport vezető főorvos

phone 96/574-740

email hatik@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Szijjártó László

Csecsemő -, gyermekgyógyászati Osztály

osztályvezető főorvos

phone 96/574-660

email szijjartol@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Hidi Eszter

Aneszteziológiai-, és Intenzív terápiás Osztály

osztályvezető főorvos

phone 96/574-683

email hidie@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Csákány Adalbert

Rehabilitációs Osztály I-II.

osztályvezető főorvos

phone 96/574-690

email csakanya@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Mihály Sándor

Krónikus Osztály

osztályvezető főorvos

phone 96/574-802

email mihalys@mail.karolinakorhaz.hu

Herberger Árpádné

Ápolási Osztály

osztályvezető

phone 96/574-604

email herbergera@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Valér Marcel

Sürgősségi Beteg-fogadó Hely

osztályvezető főorvos

phone 96/574-769

email valerm@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Takler Ágnes

Röntgendiagnosztikai Osztály

osztályvezető főorvos

phone 96/574-721

email taklera@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Erdei János

Általános Laboratóriumi Diagnosztika

vezető konzulens főorvos

phone 96/574-737

Újszászi Zsoltné

Általános Laboratóriumi Diagnosztika

mb. osztályvezető

phone 96/574-737

email ujszaszik@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Vörös Katalin

Transzfúziológia

vezető konzulens főorvos

Dr. Goda Mária

Patológiai osztály

osztályvezető főorvos

phone 96/574-332

email godam@mail.karolinakorhaz.hu

Dr. Bertalan Ádám

Intézményi gyógyszertár

Intézeti főgyógyszerész

phone 96/574-610

email bertalana@mail.karolinakorhaz.hu

Bernáth Lászlóné

Pénzügy, számvitel

osztályvezető

phone 96/574-749

email bernathl@mail.karolinakorhaz.hu

Glaserné Tóth Beatrix

Pénzügy, számvitel

csoportvezető

phone 96/574-756

email tothb@mail.karolinakorhaz.hu

Kardos Zsuzsa

Anyaggazdálkodás

osztályvezető

Fazekasné Seiler Irén

Alleltár

csoportvezető

Niederhoffer Ábel

Műszaki osztály

osztályvezető

phone 96/574-770

email niederhoffera@mail.karolinakorhaz.hu

Markó Eszter

Munkaügy

csoportvezető

phone 96/574-754

email markoe@mail.karolinakorhaz.hu

Kovács Rebeka

Élelmezés

élelmezés vezető

phone 96/574-785

email kovacsre@mail.karolinakorhaz.hu

Szikora Eszter

Minőségirányítás

Minőségirányítási munkatárs

phone 96/574-753

email szikorae@mail.karolinakorhaz.hu

Nagy Beatrix

Informatika

csoportvezető

phone 96/574-617

email informatika@karolinakorhaz.hu

Mészáros József

Igazgatás

Belső ellenőr

phone 06/20-361-1640

email belsoellenor@mail.karolinakorhaz.hu

Dobos László

Gazdasági Hivatal

Közbeszerzési referens

phone 06/70-570-5770

Pintér Katalin

Sebészeti mátrix

mátrixvezető főnővér

phone 96/574-645

email pinterk@mail.karolinakorhaz.hu

Kokas Marianna

Belgyógyászati összevont osztály -, gasztroenterológia szakmacsoport

osztályvezető főnővér, szakmacsoport vezető főnővér

phone 96/574-626

email kokasm@mail.karolinakorhaz.hu

Vájlókné Offenbeck Lívia

Belgyógyászati szakmacsoport

szakmacsoport vezető főnővér

phone 96/574-625

email offenbeckl@mail.karolinakorhaz.hu

Fuhrmann Anikó

Kardiológiai szakmacsoport

szakmacsoport vezető főnővér

phone 96/574-743

email furmanna@mail.karolinakorhaz.hu

Garai Csilla

Csecsemő-, Gyermekgyógyászati Osztály

osztályvezető főnővér

phone 96/574-665

email garaics@mail.karolinakorhaz.hu

Garai Csilla

Újszülött részleg

részlegvezető főnővér

phone 96/574-665

email garaics@mail.karolinakorhaz.hu

Krániczné Major Alexandra

Sürgősségi Beteg-fogadó Hely

vezető főnővér

phone 96/574-659

email kraniczne@mail.karolinakorhaz.hu

Szelec Katalin

Rendelőintézeti

vezető asszisztens

phone 96/574-700

email szeleck@mail.karolinakorhaz.hu

Kalmár Mariann

Szülészet-Nőgyógyászati Összevont

osztályvezető főnővér

phone 96/574-655

email kalmarm@mail.karolinakorhaz.hu

Miksó Henrietta

Aneszteziológiai és Intenzív terápiás osztály

osztályvezető főnővér

phone 96/574-784

email miksoh@mail.karolinakorhaz.hu

Czere Gézáné

Aneszteziológia

vezető főnővér

phone 96/574-681

email czereg@mail.karolinakorhaz.hu

Varga Tiborné

Központi műtő

vezető asszisztense

phone 96/574-382

email vargati@mail.karolinakorhaz.hu

Babik Mihályné

Rehabilitációs osztály I-II.

osztályvezető főnővér

phone 96/574-673

email babikm@mail.karolinakorhaz.hu

Babosné Kovács Zsuzsa

Központi fizioterápia

Vezető gyógytornász

phone 96/574-726

email babosnezs@mail.karolinakorhaz.hu

Szabó Melinda

Krónikus Belgyógyászati Osztály

osztályvezető főnővér

phone 96/574-765

email szabome@mail.karolinakorhaz.hu

Hajnal Veronika Gyöngyi

Ápolási Osztály

osztályvezető főnővér

phone 96/574-370

Molnár Zsuzsanna

Röntgendiagnosztikai Osztály

osztályvezető főnővér

phone 96/574-732

email molnarzs@mail.karolinakorhaz.hu

Lévainé Mészáros Andrea

Általános Laboratoriumi Diagnosztika

vezető asszisztens

phone 96/574-737

email meszarosa@mail.karolinakorhaz.hu

Varga Tibor

Patológiai Osztály

vezető asszisztens

phone 96/574-332

email vargat@mail.karolinakorhaz.hu

Takaróné Vadász Zsuzsanna, Horváth Ákos

szociális munkások

 

Copyright © 2018. - Karolina Kórház-Rendelőintézet - All Rights Reserved
Designed and created | cYBERsILENCE2018 ®