Főoldal

Tartalom

TAB

2023. 05. 19.

Fizikoterápiás asszisztens

A mosonmagyaróvári Karolina Kórház – Rendelőintézet

pályázatot hirdet

FIZIKOTERÁPIÁS ASSZISZTENS

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama:

határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására a 2020. évi C. törvény 8. § (6) bekezdésének rendelkezései az

irányadóak.

A munkavégzés helye:

Jánossomorjai telephely

Pályázati feltételek:

Középiskola/gimnázium, Fizioterápiás szakasszisztens,
szakmai tapasztalat - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
magyar állampolgárság, büntetlen előélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

mozgásszervi rehabilitációban eltöltött gyakorlat - 1 év feletti szakmai tapasztalat,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Szakmai önéletrajz, Végzettséget igazoló bizonyítványok másolata, Erkölcsi bizonyítvány (sikeres pályázat esetén), Nyilatkozat arról, hogy a pályázatban résztvevők személyes adatait megismerhetik

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét, valamint végzettségeit igazoló dokumentumait az apolasiigazgato@karolinakorhaz.hu e-mail címre küldje el. A levél tárgyában a pályázó nevét és a betölteni kívánt pozíciót kérjük feltüntetni.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt: Csonti Róbert MSc ápolási igazgató a 06 96 574 -604 telefonszámon nyújt.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Információk